Hakkımızda

Dentek Güvenlik Sistemleri Ltd. Şti. 2006 yılında kurulmuştur. Kurucuların güvenlik sistemleri konusundaki geçmiş birikim ve tecrübeleri ile birlikte, sektörde 13 yılı aşkın deneyim ve tecrübeye sahiptir. Kurulduğumuz günden bugüne siz değerli müşterilerimize ’kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı’’nı her zaman geliştirerek sunmayı vazgeçilmez temel ilkemiz olarak kabul ettik. Hedefimiz; güvenilir, bilgili, deneyimli satış ve satış sonrası teknik servis ekibimiz ile sizlerin güven ve desteğini sürekli kılarak birlikte büyümek, aynı zamanda hep birlikte sektörümüzü büyütmek ve ileriye taşımaktır. Amacımız, ihtiyaçlara uygun profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaktır. Temel prensibimiz ise; kaliteden taviz vermeden alanında tecrübeli ve güleryüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmaktır…

Faaliyet alanlarımız içerisinde; “ Hırsız  Alarm İhbar, CCTV / IP – Megapixel Kamera, Yangın Algılama, Devam Takip ve Geçiş Kontrol, Çevre Güvenlik ve Interkom Görüntülü Kapı Telefon Sistemleri” yer almaktadır. Tüm faaliyet alanlarında üstün teknoloji geliştiren, kaliteli üretim yapan, satış sonrası servis hizmetini eksiksiz ve hızlı sağlayan konusunda lider  firmalarla işbirliği yaparak müşterilerine kaliteyi makul fiyatlarla sunmayı prensip edinmiştir.

Elektronik ve bilişim sektörlerinin çok hızlı geliştiği dünyamızda; çağımızın gereksinimlerine entegre edilebilir, kullanıcı dostu sistemler geliştirme misyonu ve hızlı gelişen teknoloji trendlerinden hiç bir zaman geri kalmama vizyonu ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Güvenlik sistemleri konusunda müşterimizin gereksinimleri doğrultusunda çözümler geliştirmek üzere danışmanlık hizmeti vermekten başlayarak ihtiyaca uygun ürünlerin belirlenmesi, altyapının hazırlanması, ürünlerin temini, montajının yapılması, sistemlerin kullanımı ile ilgili kullanıcılara gerekli eğitimin verilmesi ve sonrasındaki servis hizmetini kapsamaktadır.

 

ZAMAN TÜNELİ (DÜNDEN BUGÜNE…)

2006 İlk Kablosuz IP Hareketli Speed Dome Kamera Sistemi

2007 İlk Parmakizi Tanıma ve Personel Devam Takip Sistemi

2008 İlk İris Tanıma ve Personel Devam Takip Sistemi

2009 İlk Matrix Switcher Entegrasyonu (Bodrum Uluslar arası Havalimanı)

2010 İlk Görüntülü Telefon Yönetim ve Kayıt Sistemi

2011 İlk Bebek İzleme Sistemi

2012 İlk Şehir İzleme Sistemi Entegrasyonu

2013 İlk 5 Mp Kamera Uygulaması