Satış Sonrası Bakım


 

PERİYODİK BAKIM ve SERVİS (SATIŞ SONRASI BAKIM)

Sistemin devreye alınması sonrasında, kesintisiz olarak çalışması Dentek Güvenlik firmasının temel felsefesidir.

Hizmet kalitesine, en az ürün ve projelerine olduğu kadar önem gösteren firmamız sistemin teslimi sonrasında da profesyonel servis hizmetlerine “Periyodik Bakım ve Servis Sözleşmesi” ile devam etmektedir.

Kaliteli servisin bir gereği olarak gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmakamacıyla teknik ekibimiz, periyodik olarak satışı ve uygulaması yapılan tüm sistemlere ait yurtiçi/yurtdışı eğitimlere katılmaktadır.

Uygulanan periyodik bakımlar sayesinde sistemin hata/arıza oranı minimize edilerek maksimum verim hedeflenmekte, periyodik bakım raporları müşteri ile paylaşılarak müşteriler bilgilendirilmektedir. Periyodik bakımın amacı, sistemde hatalar oluşmadan tespit etmek ve servis maliyetini/kesinti süresini minimize etmektir.

Hizmet kalitesinin bir gereği olarak, bakım sözleşmesi bulunan müşterilerinde bulunan ve hizmet yerinde tamiri mümkün olmayan ürünlerin yerine ikame ürün tedarik etmektedir. Böylelikle Dentek Güvenlik Sistemleri müşterileri bakım sözleşmesi alarak sistemin kesintisiz olarak çalışmasını garanti altına almış olmaktadırlar.