Bariyer ve Turnike Sistemleri


 

TURNİKE SİSTEMLERİ:

Personelin ve ziyaretçilerin güvenli, kontrollü geçişini sağlamak amacıyla dizayn edilen turnike sistemleri estetiğin ve kalitenin buluştuğu son noktadır.Tüm turnike modellerinin elektromekanik rotoru sayesinde tek yada çift yönlü olarak kullanılır. 304 kalite krom-nikel paslanmaz saçtan üretilen turnike modelleri, iç ve dış ortamlarda uzun yıllar kullanılmaktadır.

Turnike sistemleri artık içerisinde barındırdığı elektronik sistemler, akıllı PC uygulamaları (Intelligent Computer Controls) entegrasyonu ve farklı amaçlara yönelik farkli fiziksel ölçülendirmeleriyle dikkat çekmektedir. Bunun yanında endüstriyel tasarım alanındaki innovasyonların da yaygınlaşmasıyla geçmişte sadece paslanmaz çelik veya çelik materyallerden üretilen turnikeler artık tasarımlarında ahşap, kurşun geçirmez camın da dahil olduğu farklı özelliklerdeki cam tipleri, alüminyum, mühendislik plastikleri ve galvanize yüzeyler gibi farklı metal yüzey uygulamalarını da kapsayan geniş yelpazelerde malzeme kullanım alanlarıyla ürün çeşitliliği açısından karar vericiler için güvenlik sektöründe önemli bir element olarak yerini almıştır.

1)  Engelli- VIP Geçiş Turnikeleri,

2)  Yarım Boy Turnikeleri

3)  Boy Tipi Turnikeleri

4)  Yüksek Güvenlik Turnikeleri

BARİYER SİSTEMLERİ : Araç ve insan geçişlerini engellemeye, yavaşlatmaya,durdurmaya veya kontrollü  geçiş sağlamaya dönük çeşitli malzemelerden yapılmış geçiş kontrol ve güvenlik sistemi ürünleridir.

Otopark Bariyerleri: Park alanlarına istenmeyen araçların parketmesini ve girmesini engelleyen mekanizmalardır.